Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

Produktów: 0 0,00 zł

Koszyk jest pusty

Ilość:

Suma: 0,00

Zwroty i wymiany

Zgodnie z art. 27 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U. z 2014 r. poz. 827 z późn. zm.) Konsument, który zawarł umowę na odległość, może w terminie 14 dni kalendarzowych odstąpić od tej umowy bez podawania jakiejkolwiek. Na zamawiającym spoczywa koszt dotyczący zwrotu towaru. 


Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, należy poinformować droga mailową na adres shop@tootiny.com.pl bądź pod numerem telefonu 61 - 8 499 261 o swojej decyzji. W tym celu niezbędne jest również przesłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy wysłanej na w/w adres mailowy.

W przypadku odstąpienia od zawartej umowy zwracane są koszty dotyczące zakupionego towaru, natomiast nie zwracamy kosztów poniesionych na dostawę zamówienia.

Nasz sklep nie ponosi odpowiedzialności za szkody wynikające z używania zakupionych towarów niezgodnie z ich przeznaczeniem lub instrukcją.


Witryna stworzona na platformie