Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

Produktów: 0 0,00 zł

Koszyk jest pusty

Ilość:

Suma: 0,00

Polityka prywatności

1.Osoba korzystająca z serwisu [www.shop.tootiny.pl] pozostaje anonimowa, do momentu kiedy nie zdecyduje się ujawnić swojej tożsamości.

2. Informacje wysyłane na adres poczty elektronicznej autora serwisu lub za pomocą formularzy, znajdujących się w serwisie www.shop.tootiny.pl, mogą zostać opublikowane w serwisie z wyłączeniem informacji zawierających klauzule *nie do publikacji*. 

3. Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. Z 1997r. Nr 133, poz. 883) serwis [www.shop.tootiny.pl] nie przetwarza danych osobowych. 

4. Serwis [www.shop.tootiny.pl] nie udostępnia żadnych informacji osobom trzecim o użytkownikach serwisu. 

5. Informacje pochodzące z wszelkiego rodzaju ankiet, znajdujących sie w serwisie, są gromadzone i analizowane. Dotyczy to przede wszystkim danych o nazwach domen, z których łączą sie użytkownicy serwisu, ilości odsłon stron, ilości wizyt i i służą ulepszeniu merytorycznej zawartości serwisu. 

6. Nie ponosimy odpowiedzialności za politykę prywatności serwisów, do których bezpośrednie linki znalazły sie na naszych stronach. Nie ujawniamy adresów poczty elektronicznej. Te, które posiadamy w związku z adresowaną do nas korespondencja, wykorzystujemy wyłącznie w celu udzielenia ewentualnej odpowiedzi, lub, gdy zostały zebrane za pomocą formularzy, dostarczenia subskrybentom Newslettera. 

7. W celu zmiany lub usunięcia swoich danych, należy poinformować nas o tym poprzez wysłanie prośby na adres mailowy shop@tootiny.com.pl

Witryna stworzona na platformie